Bezrāmju iestiklojums / Lodžiju iestiklošana

Bezrāmju iestiklojums paredzēts balkonu, lodžiju, terašu un citu āra telpu iestiklošanai gan daudzīvokļu ēkām gan privātmājām. Tas ir piemērots praktiski visu izmēru un veidu āra telpu iestiklošanai. Konstrukcija ir veidota tā, ka visus stiklus ir iespējams bīdīt un atvērt, veidojot “grāmatu” vienā vai vairākos sienu stūros.

Galvenais iemesls, kādēļ klienti izvēlas tieši šo iestiklojuma veidu savai āra telpai ir tas, ka stiklus pēc vajadzības var pilnībā atvērt, jo nav vertikālu profilu, un iegūt panorāmas skatu, vai pilnībā aizvērt, lai telpu varētu izmantot jebkurā gadalaikā un laikapstākļos.

Bezrāmju iestiklojums paredzēts tādu āra telpu stiklošanai, kurām ir jumts, tomēr, ja jūsu balkonam jumta nav, mēs piedāvāsim risinājumus un pēc vajadzības izveidosim konstrukciju, lai veiksmīgi varētu uzstādīt iestiklojumu un ieklāsim jumta segumu.

Bezrāmju iestiklojuma galvenās priekšrocības:

  • Vizuāli pievilcīgs izskats gan no iekšpuses, gan ārpuses
  • Drošs no nevēlamas iekļūšanas telpā
  • Viegli lietojams un kopjams
  • Aizsargās no nokrišņiem un vēja
  • Apslāpēs ielas trokšņus iekštelpās
  • Bērnu un dzīvnieku droša slēgšanas sistēma.

Tehniskā informācija

Bezrāmju iestiklojuma sistēma sastāv no viena augšējā un viena apakšējā alumīnija vadības profila, katra profila augstums ir aptuveni 5 cm. Profili horizontāli piestiprinās pie griestiem un margas. Alumīnija profiliem ir iespējams izvēlēties praktiski jebkuru krāsu no RAL kataloga, jo tie tiek krāsoti ar pulverkrāsu. Savukārt, stikli pieejami 6, 8 vai 10 mm biezi, kas piestiprinās pie stiklu profila. Tie ir piestiprināti ar četrām nerūsējošām kniedēm un poliuretāna līmi. Tiek izmantoti rūdīti stikli ar slīpētām malām. Stikli var būt gan caurspīdīgi, gan matēti, kā arī bronzas tonī. Pie augšējā stikla profila ir piestiprināti 4 lodīšgultņu rullīši un pie apakšējā profila 2 sliedes. Optimālais stikla paneļa platums ir 500-700 mm, tomēr katrs gadījums ir individuāls un tiks aprēķināts pēc telpas izmēriem, konkrētajai telpai piemērotākais stikla platums. Spraugas starp stikliem ir iespējams noslēgt ar PVC blīvējumiem. Tomēr jāņem vērā, ka iestiklojums nav hermētisks un telpa nebūs 100% pasargāta no mitruma un nokrišņiem, kas patiesībā ir priekšrocība, jo iestiklojuma īpašības nodrošinās pietiekamu gaisa apmaiņu un telpas ventilāciju.

Aizslēgšanai ir paredzēts apakšējais aizbīdnis un augšējais aiz auklas pavelkamais drošības slēdzis, kas ļauj pirmo stiklu fiksēt divās dažādās vēdināšanas pozīcijās. Katrs stikls ir aprīkots ar rokturi. Stiprinājumi ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda un parējās sistēmas konstrukcijas detaļas ir no stiprināta un nedilstoša plastikāta.

Bezrāmju iestiklojuma konstrukcijas sistēma ir piemērota savienošanai arī ar citām tāda paša veida sistēmām.

1 – Augšējais vadošais profils
2 – Apakšējais vadošais profils
3 – Augšējā stikla līste
4 – Apakšējā stikla līste
5 – 6 vai 8 mm rūdītais stikls
6 – Rullīši uz lodīšu gultņiem
7 – Apakšējais regulators
8 – Apakšējais slēdzis /rīve
9 – Bērnu drošības slēdzis
10 – Vēdināšanas režīma fiksators
11 – Vadības loks
12 – Augšējais atvēršanas pārsegs
13 – Apakšējais atvēršanas pārsegs
14 – Stikla rokturis
15 – Vadības profila uzgalis
16 – Stiklu starplika