BALKONU, LODŽIJU BEZRĀMJU IESTIKLOJUMS

Labākais risinājums daudzdzīvokļu mājai vai privātmājai ir stiklota terase vai balkons. Stiklojums piešķir ēkai izteiksmīgumu, aizsargā no laikapstākļu iedarbības, paaugstina drošību un būtiski samazina trokšņu līmeni.

MATERIĀLI

Stikli

 • rūdīts stikls ar noslīpētām vertikālajām malām
 • optimālais platums 500 – 700 mm
 • atvēruma augstums: 6 mm stikls – ne vairāk kā 2000 mm, 8 mm stikls – ne vairāk kā 3000 mm
 • biezums 6 un 8 mm

Stikla toņi: dzidrs, matēts, bronzas, dūmu pelēks. Pēc pasūtījuma ir pieejami arī īpaša veida stikli – musturi un citi toņi.

Alumīnija profili ir krāsoti ar pulvera krāsu pēc RAL krāsu kataloga. Visas metāla detaļas  ir no nerūsējošā tērauda. Rullīši ir izgatavoti no izturīgas plastmasas.

Siltumizolācija

Bezrāmju balkona stiklu sistēma sastāv no alumīnija profiliem bez siltuma izolācijas un vienkārtēja stikla, kas pārvietojas tajos. Stiklots balkons nenodrošina siltumu istabā, un temperatūra uz balkona neatbilst temperatūrai dzīvoklī.

Cik lielā mērā stikls aiztur āra trokšņus?

Balkona stikli samazina ielas trokšņus balkonā vidēji par 8 – 12 dB.

Stiklu mazgāšana

Stiklu iekšējo un ārējo virsmu var mazgāt no balkona, jo, atverot stiklu, tā ārējā virsma kļūst pieejama no balkona. Stiklus var mazgāt ar visiem stiklu mazgāšanas līdzekļiem.

 

Tehniskie dati

 • Augšējā un apakšējā vadošā alumīnija profila augstums ~5 cm.
 • Katrs stikls balstās uz četriem horizontāliem lodīšu gultņiem.
 • Slēdži ir apakšējā alumīnija rīve un augšējā, aiz auklas pavelkamā drošības slēdzene, kas ļauj stiklu noregulēt vēdināšanas režīmos.
 • Katrs stikls aprīkots ar rokturi.
 • Ir vairākas uzstādīšanas iespējas. Konstrukcijas sistēma piemērota arī apvienošanai ar citām līdzīgām sistēmām.

1 – Augšējais 1-vadošais profils
2 – Apakšējais vadošais profils
3 – Augšējā stikla līste
4 – Apakšējā stikla līste
5 – 6 vai 8 mm rūdītais stikls
6 –Rullīši uz lodīšu gultņiem
7 – Apakšējais regulators
8 – Apakšējais slēdzis
9 – Bērnu drošības slēdzis
10 – Vēdināšanas režīma fiksators
11 – Vadības loks
12 – Augšējais atvēršanas pārsegs
13 –Apakšējais atvēršanas pārsegs
14 – Stikla rokturis
15 – Vadības profila uzgalis
16 – Stiklu starplika

ALUMĪNIJA MARGAS

Profilos tiek izmantots 100% alumīnija sakausējums EN-AW 6060-T6 (GOST AD31), kas saskaņā ar RAL krāsu skalu ir nokrāsots ar pulverkrāsu un iepriekš apstrādāts saskaņā ar GSB standartiem, kas nodrošina krāsoto profilu labu izskatu, vairāku dekāžu garumā.

MATERIĀLI

Profili

 • Margu stabiem tiek izmantotas taisnstūra caurules 30×65 mm.
 • Margu platums ir 98 mm. Margu stabi tiek uzstādīti ik pēc 1200 mm.

Profilos iespējams ievietot gan laminētu, gan rūdītu stiklu. Rūdītam stiklam ir CE marķējums un tas atbilst EN12150 standartam. Stikla vertikālās malas ir apstrādātas ar fāzes slīpēšanas metodi. Pieejami daudz dažādi stiklu veidi: vienkārši caurspīdīgs, matēts, krāsots, tonēts, laminēts, stikli ar sietspiedi un musturu. Pieejamie stikla biezumi 6 mm, 8 mm un arī 10 mm.

Margu konstrukciju iespējams uzstādīt balkona grīdā vai tā malā. Optimālais margu augstums ir 1000-1100 mm no grīdas. Stikla augšējā daļa iestiprinās margu rokturī esošajā rievā un apakšējā mala īpašā stikla līstē. Stikla fiksēšanai tiek izmantoti stiprinājumi, kurus izmantojot stikls tiek piespiests pie profila. Kā dekoratīvu elementu iespējams izmantot horizontālas caurules..

Kādas ir alumīnija margu priekšrocības:

 • praktiski neierobežots kalpošanas laiks.
 • izturība pret koroziju un citām vides nelabvēlīgajām ietekmēm.
 • liela temperatūru svārstību izturība -50° C līdz + 80° C.
 • nav nepieciešama īpaša apkope.

STIKLA STARPSIENAS

Stikla starpsienas telpā rada vieglumu un ir lieliskas telpas veidošanai, rēķinoties gan ar darbinieku vajadzībām, gan darba vidi.

Stikla starpsienas alumīnija rāmī, telpā rada atvērtību un vieglumu. Tās ir ideāli piemērotas birojiem un tirdzniecības telpu nošķiršanai. Ar interjera dizainera palīdzību stikla starpsienām varētu atrast elegantu risinājumu arī mājoklī.

Stikls ir unikāls risinājums, ja telpa ir jāsadala sīkāk, taču nebūtu vēlams atteikties no telpas plašuma un gaismas daudzuma. Mūsdienīgā birojā stikla starpsienas ļauj radīt praktisku darba vidi, palielinot telpas gaišumu un plašumu, vienlaicīgi nodrošinot arī skaņas izolāciju.

Birojā: ērta, skaņu izolējoša siena.

Mūsdienās ir svarīgi, lai informācijas apmaiņa būtu iespējami ātra un apkārtējā vide būtu labi caurskatāma. Ar stikla sienu palīdzību birojā var radīt ērtu un ārkārtīgi praktisku darba vidi. Kabineti vairs nav jāatdala ar uzkrītošām un nomācošām ģipša sienām, kas cilvēkiem birojā liek justies kā šaurā laboratorijā. Atdalot telpas ar stikla starpsienām gan birojs, gan atpūtas stūris kļūst ērts un pieejams. Šādas starpsienas ir ērti un ātri uzstādāmas biroja ēkās. Stikla starpsienām ir laba skaņas izolācija. Aizverot stikla durvis, var netraucēti veikt telefona sarunas.

Plaša izvēle.

Ir pieejams gan rūdīts, gan laminēts stikls – dažādu krāsu toņos. Alumīnija profili ir pieejami plašā krāsu gammā, kā arī ar koka rakstu. Stiklam iespējams arī uzklāt kādu māksliniecisku zīmējumu vai rakstu. Profila iekšpusē var ieklāt lamināta plāksni un visu starpsienu noformēt kā koka sienu.