Terases un verandas iestiklošana. Gaumīgi.

Moderna bezrāmju terases iestiklošanas sistēma. Ievērojami apslāpē trokšņus. Aizsargā terasi no nokrišņiem.

BEZRĀMJU iestiklošana

Terases iestiklošana piemērota:

+ daudzdzīvokļu namiem

+ privātmāju terasēm

+ lapenēm

+ komercplatībām

+ dažādiem individuāliem risinājumiem.

Terase palielinās telpas izmantošanas iespējas un pasargās no ārējās vides ietekmes, kā arī piešķirs jūsu āra telpai gaumīgu un mūsdienīgu izskatu.

Iestiklotā terasē jūs velēsieties uzkavēties biežāk, lietains vai vējains laiks nebūs šķērslis patīkamai laika pavadīšanai ar ģimeni vai draugiem.

Juris S.

terases iestiklošana

TERASES iestiklošana

Piedāvājam divu veidu iestiklojumu:

Iestiklojums ar rāmi

Bezrāmju iestiklojums

TERASES iestiklošana

1. Iestiklojums ar rāmi

Sistēma sastāv no moduļiem, kas izgatavoti no alumīnija profiliem, un tajos iebūvētiem stikliem. Moduļi brīvi pārvietojas pa augšējo un apakšējo 2, 3 vai 4 rindu vadības sliedi, kas aprīkota ar drenāžas atverēm. Moduļu savienojuma vietas ir aprīkotas ar blīvējumiem. Šie blīvējumi slāpē troksni un padara terasi noturīgāku pret ūdeni un putekļiem. Blīvējumiem ir arī drošības funkcija – moduļus nevar atvērt no ārpuses.

Sistēmai nav mehāniski nodilstošu detaļu. Stiklu biezums ir 4 vai 6 mm un iespējama tonēšana. Atbilstoši vēlmēm kā moduļu atvēršanas risinājumu var izvēlēties atvēršanu uz vienu pusi, ja moduļu skaits ir līdz četriem, vai uz divām pusēm, ja moduļu ir vairāk.

Standarta risinājumā terašu stikliem ar rāmi nav slēdzenes. Kā papildaprīkojums sortimentā ir divi slēdzeņu veidi: āķveida slēdzene un aizbīdņa slēdzene. Āķveida slēdzenei ir atslēga, un to var atslēgt gan no ārpuses, gan iekšpuses. Aizbīdņa slēdzeni var aizvērt un atvērt tikai no iekšpuses.

TERASES iestiklošana

2. Bezrāmju iestiklojums

Papildus jānorāda, kad tiek iestiklota terase vai cita āra telpa visā augstumā, apakšējo vadības profilu (44×50 mm) var iegremdēt grīdā tā, lai tas nebūtu augstāks par grīdas līmeni un neveidotos uz āru vērsts slieksnis.

Kā arī ne mazāk svarīgi ir tas, ka papildus standarta slēgšanas mehānismam, iespējama alternatīva – pirmā stikla pārveidošana par stikla durvīm ar āķveida slēdzeni (ar atslēgu vai slēdzi), lai telpā varētu iekļūt arī no ārpuses. Lai stiklus būtu vienkāršāk pārbīdīt, ir iespējams katru stiklu aprīkot arī ar rokturi

JAUNĀKIE DARBI

SAZINIES AR MUMS PAR TERASES IESTIKLOŠANU!

Mūsu eksperti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem

Juris S.

terases iestiklošana

Uzdot jautājumu


Sniegtā informācija tiks izmantota tikai saziņas nodrošināšanai un netiks nodota trešām personām.

© JSVS GLAZING SIA